Náhradní díly Scania

Náhradní díly Scania

Na této stránce najdete nejširší nabídku kvalitních náhradních dílů pro nákladní auta značky Scania. Velkou část sortimentu máme skladem a můžeme Vám jej dodat v nejkratším možném termínu, u ostatního zboží nás neváhejte kdykoliv kontaktovat pro bližší informace o jeho aktuální dostupnosti.

Jaké náhradní díly Scania u nás najdete?

Na náhradní díly pro nákladní vozy se dlouhodobě specializujeme a tak Vám můžeme nabídnout nejširší nabídku. V našem bohatém sortimentu zboží tak naleznete brzdy, spojky, výfuky, karoserie, osvětlení, zrcátka, filtry, akumulátory, brzdové a vzduchové systémy, sněhové řetězy, velké množství doplňků a další druhy zboží pro nákladní automobily. Všechny náhradní díly, které prodáváme, jsou kvalitní a pocházejí výhradně od známých a prověřených výrobců, které pečlivě vybíráme.

Příslušenství pro nákladní vozy Scania

Pro Vaše nákladní auto značky Scania máme také velké množství různého příslušenství – do této kategorie patří např. kapaliny a oleje, stěrače, škrabky, smetáky, propojovací kabely, upínací pásy, blatníky, čerpadla, nádrže, palivoměry, tachografy, kotoučky, značení, cedule, držáky, zástěrky a celá řada dalšího zboží. Veškeré příslušenství pro nás dodávají přední výrobci, takže Vám ručíme za jeho vysokou kvalitu.

Pro jaké modely aut Scania máme náhradní díly na skladě?

V současné době si u nás můžete vybrat náhradní díly pro osm modelů nákladních vozů Scania. Jedná se o náhradní díly na Scania C.P. 82-92, Scania C.R. 142 Intercooler-143 Topline, Scania Streamline, Scania C.P. 94-114-124, Scania C.R. 114-124-144-164, Scania R, Scania P a Scania P/G/R 2010. Pokud tedy máte některý z těchto modelů značky Scania a sháníte na něj kvalitní náhradní díly či příslušenství, jste na správném místě. Kontaktovat nás můžete jak telefonicky, tak i prostřednictvím e-mailu.

zobrazit více zobrazit méně