Náhradní díly Mercedes-Benz

Náhradní díly na nákladní vozy Mercedes – Benz

Naše společnost Simex II se zabývá prodejem náhradních dílů pro nákladní vozy – v naší nabídce máme náhradní díly pro auta mnoha značek, mezi kterými nechybí ani slavná značka Mercedes. Pokud máte nákladní vůz Mercedes, je důležité, abyste při nákupu náhradních dílů nakupovali pouze ty, které jsou od stejné značky. Vzhledem k tomu, že se na náhradní díly pro nákladní auta specializujeme, můžeme Vám nabídnout nejširší výběr na trhu.

Největší nabídka náhradních dílů pro nákladní vozy Mercedes

Sortiment náhradních dílů pro nákladní auta značky Mercedes-Benz je u nás opravdu velmi široký. Vybrat si můžete díly pro téměř dvacet různých typů těchto vozidel, mimo jiné např. náhradní díly pro Mercedes Benz Kabina 641, Mercedes Actros MP1, Mercedes Benz Atego, Mercedes Benz Sprinter, Mercedes Benz Axor a mnoho dalších. Část zboží navíc nabízíme za speciální akční ceny.

Různé druhy náhradních dílů

Nabídka náhradních dílů pro nákladní auta Mercedes je u nás velmi rozsáhlá a seženete tak vše, co budete potřebovat. Nabízíme např. brzdy, spojky, výfuky, karoserie, osvětlení, zrcátka, filtry, akumulátory, řetězy, vzduchové a brzdové systémy... Veškeré zboží je vysoce kvalitní – náhradní díly máme pouze originální od předních výrobců a tak se na jejich stoprocentní kvalitu můžete vždy plně spolehnout.

Pestrý výběr příslušenství pro nákladní vozy Mercedes

Do této kategorie patří např. propojovací kabely, stěrače, akumulátory, nářadí, upínací pásy, oleje, kapaliny, čerpadla, nádrže a celá řada dalšího nezbytného vybavení.

Stručná historie značky Mercedes-Benz

Mercedes-Benz je jednou z nejznámějších a nejslavnějších automobilových značek na světě. K jejímu vzniku došlo roku 1926, kdy se spojily dohromady dvě společnosti – Daimler Motoren Gesellschaft a Benz & Cie. Jejich sloučením byla založena nová společnost Dailmer-Benz AG a ta pro své vozy přijala novou obchodní značku Mercedes-Benz.

Firma Benz & Cie, jejímž majitelem byl Karl Benz, je nejstarším světovým výrobcem automobilů. Symbol značky Mercedes je spojením trojcípé hvězdy (symbolizuje tři živly – vodu, zemi a vzduch) a vavřínového věnce. Samotné slovo Mercedes vzniklo po Mercedes Jellinek – mladé dívence, která byla dcerou rakouskouherského konzula a prodejce vozů Emila Jellinka.

Pokud budete mít někdy cestu kolem německého města Stuttgart, můžete se v něm zastavit a navštívit firemní muzeum společnosti Mercedes. Jeho součástí je mnoho zajímavých expozicí, prototypů a sběratelských kousků, takže máte -li tuto značku rádi, určitě si návštěvu muzea nenechte ujít.

zobrazit více zobrazit méně